El Mundo: 30 uur lang koken en bakken voor Stichting Opkikker
In het hart van Almere Haven gebeurde er deze week iets bijzonders: restaurant El Mundo organiseerde een 30 uur durende kook- en bakmarathon. Een smaakvolle actie ter ere van het 30-jarig bestaan van Stichting Opkikker. Eigenaren Ruud en Linda Tabois zetten, samen met Team Stedenwijk Zuid, zich vol passie in om nog meer onvergetelijke Opkikkerdagen mogelijk te maken.
Van idee tot actie
Linda begint te vertellen: Een enthousiaste vrijwilliger van “Stichting Opkikker komt elk jaar al langs in Stedenwijk Zuid voor een donatie, maar eind vorig jaar werd er gevraagd of we misschien iets extra’s wilden doen. Dat zette ons aan het denken en toen ontstond het idee: 30 uur lang achter elkaar koken en bakken, één uur voor elk jaar dat Stichting Opkikker bestaat. We maakten een plan en we zijn er volledig ingestapt.”
Aan alles was gedacht: “We hadden speciale Opkikker t-shirts geregeld, en heerlijke maaltijden bereid én leuke acties bedacht. De gasten konden leuke prijzen winnen door een lootje te kopen of te raden hoeveel kikkers er in de ‘kikkerpot’ zaten. De sfeer zat er goed in met een DJ die heerlijke nummers draaide, dat werkte heel goed. Ook de Opkikker was aanwezig om het extra feestelijk te maken. Omroep Flevoland kwam langs om een item te maken en ook een fotograaf heeft alles vastgelegd. Alles was tot in de puntjes geregeld. Het mooiste is dat de volledige opbrengst naar Stichting Opkikker gaat. Echt een totaalplaatje.”




