Opkikkerveilingen op VakantieVeilingen.nl

Acties-Actueel

In de week van 25 tot en met 31 oktober 2020 heeft onze Jubileumveiling via VakantieVeilingen plaatsgevonden. Een week lang mochten wij verschillende items veilen. Denk bijvoorbeeld aan: reiskoffers van Nortvi, diverse tickets voor allerlei parken, een uitje om met 10 personen te gaan handboogschieten, een boxspring van Bedden Briljant, prachtige horloges van RGX-Horloges en van Weiszgroup, allerlei hotelovernachtingen, een Acer Chromebook en nog veel meer! In totaal hadden waren er 297 veilingen aangeboden door maar liefst 78 sponsoren.

Tot nu toe is er ongeveer €16.000 opgehaald, maar de teller loopt nog steeds! Winnaars van een veiling, kunnen namelijk bij de betaling ervoor kiezen om een extra bedrag te doneren aan Stichting Opkikker. Dit loopt tot het einde van het jaar.

Namens Stichting Opkikker willen wij alle sponsoren, bieders en winnaars van de veilingen bedanken!

Sponsoren die ons onder andere geholpen hebben zijn:

  • Weisz Group
  • RGX Horloges
  • Trekpleister
  • Jamin
  • Wunderland Kalkar
  • Oriflame Cosmetics
  • Lebowski Publishers
  • Interhal
  • Bureaustoel24
  • Smoke ’n Roast
  • Oud Valkeveen
  • Julianatoren
  • Skydive Teuge
  • Bungy Jump Holland
  • Steigenberger Airport Hotel
  • Restaurant Wilhelminapark Utrecht
  • Ducktrail
  • Nationaal Openluchtmuseum
  • Hotel Post-Plaza
  • AquaZoo Friesland
  • Aloha Amsterdam
  • deJouwe
  • GaiaZOO
  • Le Creuset
  • SnowWorld
  • IceKart Rucphen
  • me
  • IXXI
  • All In Traditional
  • Zuiderzeemuseum
  • Rijksmuseum
  • Aviodrome
  • Center Parcs de Eemhof
  • Sunfield Tipi
  • Upside Down Museum
  • nl
  • Pathé Thuis
  • Multicopy Diemen
  • Spicy Scarves
  • Zitmaxx Wonen
  • Vue
  • Teufel
  • Canon
  • Planet Happy
  • Dierenpark Amersfoort
  • Van der Valk Hotel Almere
  • Dierenrijk
  • Bedden Briljant
  • De Hoeve Nunspeet
  • Apollo Hotel De Beyaerd
  • Deltapark Neeltje Jans
  • Eden Lancaster Hotel Amsterdam
  • Van der Valk Hotel Hilversum de Witte Bergen
  • Van der Valk Hotel Middelburg
  • Wobbel
  • Kapten & Son
  • Hotel Trash Deluxe
  • Hotel NAP
  • Suitehotel Pincoffs Rotterdam
  • Little Dutch
  • Wijnvoordeel
  • Crimibox
  • Beer in a Box
  • Van der Valk Hotel Leusden
  • Hubo
  • Plutosport
  • Kasteel de Essenburgh
  • Nortvi
  • Napoleon Grills
  • Walibi
  • Milwaukee
  • Acer
  • Duinrell
  • Deen Supermarkten